| Tip | portabil |
| Destinație | camping |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | 6 LED-uri |
| Fluxul luminos | 1000 lumen |
| Număr de baterii | 6 |
| Tip de baterie/acumulator | D |
| Timp de lucru continuu | 20 h |
| Temperatura culorii | 2700 K |
| Dimensiuni | 240x125x125 mm |
| Greutatea | 750 g |
| Culoare | gri |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388118981 |









