Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | universal |
| Alimentare | baterii ,
acumulator |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 350 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 75 m |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Extra moduri | roșu scăzut ,
roșu stroboscopic |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IPX-4 |
| Număr de baterii | 3 |
| Tip de baterie/acumulator | 1xCORE ,
3xAAA/LR03 |
| Timp de lucru continuu | 12 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 3 h |
| Temperatura culorii | 7000 K |
| Greutatea | 94 g |
| Culoare | albastru |
| În plus | bateria CORE nu este inclusă ,
compatibil cu legăturile Helmet Adapt și Bike Adapt 2 |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Petzl |
| Cod EAN | 3342540839113 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Petzl Tikka E061AA01 Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.