Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | COB LED |
| Fluxul luminos | 400 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 100 m |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IP-44 |
| Tip de baterie/acumulator | Li-Ion |
| Temperatura culorii | 2700 K |
| Putere | 5 W |
| Dimensiuni | 200х54 mm |
| Greutatea | 170 g |
| Culoare | roșu |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.14 kg |
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004193833 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Rexant 75-711 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.