| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 1 LED |
| Fluxul luminos | 150 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 10 m |
| Material | aluminiu |
| Clasa de securitate | IP-44 |
| Temperatura culorii | 6500 K |
| Dimensiuni | 102x24x24 mm |
| Culoare | negru |
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004193864 |









