Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 1000 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 200 m |
| Nivelurile de luminozitate | 2 |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-44 |
| Timp de lucru continuu | 5 h |
| Temperatura culorii | 6500 K |
| Putere | 10 W,
6 W |
| Dimensiuni | 225х115 mm |
| Greutatea | 710 g |
| Culoare | negru/roșu |
Alte informații
| Producător | Rexant |
| Cod EAN | 4601004201439 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Rexant 75-7823 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.