Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | construcții |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 140 lumen |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Tip de baterie/acumulator | Lithium-Ion 18 V |
| Timp de lucru continuu | 10 h |
| Dimensiuni | 195х780 mm |
| Greutatea | 300 g |
| Culoare | negru/galben |
| În plus | fara baterie si incarcator |
Alte informații
| Producător | Stanley |
| Cod EAN | 5035048724293 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Stanley SFMCL020B-XJ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.