Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 80 W |
| Flux de lumină | 10000 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Grad de protecție | IPX4 |
| Корпус | metal ,
plastic |
| Поворот головной части | da |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 1 kg |
| În plus | Funcția Power bank |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Bihui BPLT80 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.