Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 5 W |
| Flux de lumină | 500 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 V |
| Емкость аккумулятора | 4 A*h |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Grad de protecție | IPX0 |
| Корпус | metal ,
plastic |
| Поворот головной части | da |
| Количество положений | 2 |
| Greutate | 0.3 kg |
| În plus | Baterie și încărcător nu sunt incluse |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro ProCraft LL20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.