Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Putere | 50 W |
| Flux de lumină | 4500 lm |
| Тип лампы | LED |
| Lungimea cablu | 3 m |
| Grad de protecție | IP65 |
| Корпус | plastic |
| Greutate | 1.5 kg |
| Dimensiuni | 237x100x206 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Ronix RH-4217 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.