Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 20 W |
| Flux de lumină | 1800 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Время работы от аккумулятора | 5 ore |
| Корпус | aluminiu ,
plastic |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.68 kg |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6941639846079 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Total Tools TWLI2025 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.