Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 22.5 W |
| Flux de lumină | 2000 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 V |
| Емкость аккумулятора | 2 A*h |
| Аккумулятор в комплекте | da |
| Зарядное устройство | da |
| Корпус | aluminiu ,
plastic |
| Поворот головной части | da |
| Количество положений | 2 |
| Ремень для переноски | da |
| În plus | Baterie și încărcător incluse |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Total Tools TWLI20881 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.