Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | COB LED |
| Fluxul luminos | 450 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 160 m |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Extra moduri | înalt ,
mediu ,
scăzut |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IPX-4 |
| Număr de baterii | 1 |
| Tip de baterie/acumulator | AAA |
| Timp de lucru continuu | 4 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 3 h |
| Temperatura culorii | 7000 K |
| Putere | 3.6 W |
| Dimensiuni | 27.5х158.3 mm |
| Greutatea | 157 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 2009885013844 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Total Tools TCFL186503 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.