Caracteristici generale
| Tip | portabil |
| Destinație | camping |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 1 LED |
| Fluxul luminos | 500 lumen |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Tip de baterie/acumulator | Lead-Acid 4V 900mAh |
| Timp de lucru continuu | 7 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 15 h |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Putere | 6 W |
| Dimensiuni | 59x142x43 mm |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538040176 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Vito Lampas-03 5000370 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.