Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Fluxul luminos | 140 lumen |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Tip de baterie/acumulator | 1200 mAh Li-ion |
| Timp de lucru continuu | 10 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 6 h |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Dimensiuni | 180x67 mm |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538040220 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Vito Lampas-08 5000420 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.