Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | reţea |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 125 lumen |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Tip de baterie/acumulator | 400 mAh |
| Timp de lucru continuu | 4 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 12 h |
| Temperatura culorii | 6000 K |
| Putere | 2 W |
| Dimensiuni | 190 mm |
| Culoare | negru/verde |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538040251 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Vito Lampas-11 5000450 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.