Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 150 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 50 m |
| Material | plastic |
| Număr de baterii | 3 |
| Tip de baterie/acumulator | 1.5V AA |
| Putere | 4.5 W |
| Dimensiuni | 208x62x41 mm |
| Culoare | galben/negru |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Vorel |
| Cod EAN | 2100000871810, 5906083003837 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Vorel VOR82726 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.