Caracteristici generale
| Tip | pe frunte |
| Destinație | camping |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | 7 LED |
| Fluxul luminos | 25 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 10 m |
| Material | plastic |
| Rezistenta la apa | da |
| Clasa de securitate | IPX-4 |
| Număr de baterii | 3 |
| Tip de baterie/acumulator | ААА |
| Timp de încărcare a bateriei | 5 h |
| Temperatura culorii | 7000 K |
| Dimensiuni | 192х147х85 mm |
| Greutatea | 114 g |
| Culoare | negru/argintiu |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Wokin |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Wokin 601007 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.