Caracteristici generale
| Tip | de mână ,
suspendat |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 500 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 34 m |
| Nivelurile de luminozitate | 3 |
| Material | aluminiu |
| Funcția Powerbank | da |
| Clasa de securitate | IP-54 |
| Tip de baterie/acumulator | 2000 mAh Lithium-Ion |
| Timp de lucru continuu | 5 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 4 h |
| Putere | 5 W |
| Dimensiuni | 162x55x21 mm |
| Greutatea | 190 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083081064 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Yato YT-08557 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.