Caracteristici generale
| Dimensiuni | 140x240 cm |
| Lungimea | 240 cm |
| Lățimea | 140 cm |
| Material | bumbac |
| Culoarea principală | roșu |
| Culori complementare | verde |
| Desen | fructe |
| Stil | provence |
Specificațiile și imaginile produsului Față de masă Andrea Fontebasso 1760 Melograno 140x240cm (55938) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.