Caracteristici generale
| Tip | scaun moale |
| Formă | sferă |
| Tapiserie | piele artificială |
| Adaos | polistiren |
| Culoare | negru/galben |
| Înălțimea șezutului | 50 cm |
| Diametru | 98 cm |
| Încărcătura maximală | 120 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Fotoliu puf Relaxtime Football Big STAR Black&Yelow sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.