Caracteristici generale
| Tip | set |
| Elemente in set | 3 |
| Cerceaf pilota | 1 cm |
| Pilota | 1 cm |
| Fata de perna | 1 cm |
| Culoare principală | bej |
| Specificații suplimentare | pentru leagănul Cullami |
Alte informații
| Producător | Cam |
| Cod EAN | 2600000093903 |
Specificațiile și imaginile produsului Lenjerie de pat pentru copii Cam For Cullami 162 Bear Beige sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.