Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 140 Ah |
| Curent de pornire | 930 A |
| Polaritate borne | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 513 mm |
| Lățime | 189 mm |
| Înălțime | 220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Inci Aku |
| Cod EAN | 8690145087268 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Inci Aku FormulA (140 093 310) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.