Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | ovală |
| Lăţime | 56 cm |
| Adâncime | 12 cm |
| Înălțime | 15 cm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Vitra Frame (5652B403-0016) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.