| Tip | faltuire |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 54 mm |
| Înălțime de lucru | 12.7 mm |
| Diametrul de lucru | 12 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Tip freză | cilindric |
| Rulment | da |
| Producător | Bosch |









