Caracteristici generale
| Tip | canelură |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 50 mm |
| Înălțime de lucru | 20 mm |
| Diametrul frezei | 14 mm |
| Tip freză | cilindric |
Specificațiile și imaginile produsului Freza Bosch 2608628375 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.