| Tip | spirală |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 60 mm |
| Înălțime de lucru | 12 mm |
| Diametrul de lucru | 3 mm |
| Diametrul frezei | 8 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Producător | CMT |
| Cod EAN | 8019296005110 |









