Caracteristici generale
| Tip | canelură |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 45 mm |
| Înălțime de lucru | 12.7 mm |
| Diametrul frezei | 12.7 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Tip freză | cilindric |
| Tipul tăietorului | terminal |
| Rotirea frezei | dreapta |
Alte informații
| Producător | CMT |
| Cod EAN | 8019296070217 |
Specificațiile și imaginile produsului Freza CMT K915-127 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.