| Tip | gravare |
| Cantitatea | 2 |
| Material prelucrat | lemn , plastic , laminat |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 38 mm |
| Înălțime de lucru | 38 mm |
| Diametrul de lucru | 6.4 mm |
| Diametrul tijei | 3.2 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Greutatea | 0.2 kg |
| Producător | Dremel |









