| Tip | spirală |
| Cantitatea | 3 |
| Material prelucrat | gips-carton |
| Material de frezare | aliaj tare |
| Lungime totală | 65 mm |
| Înălțime de lucru | 30 mm |
| Diametrul de lucru | 3.2 mm |
| Diametrul tijei | 3.2 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Tipul tăietorului | drept |
| Producător | Dremel |
| Cod EAN | 8710364061990 |









