| Tip | formă-U |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | carbură |
| Lungime totală | 55 mm |
| Înălțime de lucru | 22.5 mm |
| Diametrul frezei | 25.4 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Numărul de muchii de tăiere | 2 buc. |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Producător | Graphite |
| Cod EAN | 5902062070456 |









