| Tip | pentru sanfrenare |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | carbură |
| Lungime totală | 59 mm |
| Înălțime de lucru | 15.4 mm |
| Diametrul frezei | 34.9 mm |
| Diametrul tijei | 12 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Rulment | da |
| Producător | Graphite |
| Cod EAN | 5902062070562 |









