| Tip | pentru sanfrenare |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | carbură |
| Înălțime de lucru | 15.9 mm |
| Diametrul de lucru | 28.8 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Rulment | da |
| Producător | Graphite |
| Cod EAN | 5902062070807 |









