| Tip | canelură |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 51 mm |
| Înălțime de lucru | 14.3 mm |
| Diametrul frezei | 22.2 mm |
| Diametrul tijei | 6 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Tipul tăietorului | pentru muchii rotunjite |
| Rulment | da |
| Producător | Hikoki |









