Caracteristici generale
| Tip | terminal |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 63 mm |
| Diametrul de lucru | 12.5 mm |
| Diametrul tijei | 6 mm |
| Tip freză | cilindric |
Specificațiile și imaginile produsului Freza Hikoki 754035 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.