Caracteristici generale
| Tip | cu dinți drepți |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | metal |
| Material de frezare | oțel |
| Înălțime de lucru | 70 mm |
| Diametrul de lucru | 25 mm |
| Diametrul frezei | 12.7 mm |
| Tip freză | cilindric |
Alte informații
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 8717574044768 |
Specificațiile și imaginile produsului Freza Hikoki 780743 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.