Caracteristici generale
| Tip | formată |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 35 mm |
| Diametrul de lucru | 15 mm |
| Diametrul tijei | 6 mm |
| Tip freză | cilindric |
Alte informații
| Producător | KWB |
| Cod EAN | 4009314947007 |
Specificațiile și imaginile produsului Freza KWB 494700 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.