| Tip | bordură |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 31 mm |
| Înălțime de lucru | 20 mm |
| Diametrul frezei | 8 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Tipul tăietorului | drept |
| Rulment | da |
| Valiză | da |
| Producător | S&R |
| Cod EAN | 4042169030807 |









