Caracteristici generale
| Tip | set |
| Cantitatea | 6 |
| Material prelucrat | metal |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 40 mm |
| Diametrul tijei | 3.2 mm |
| Tip freză | cilindric |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.03 kg |
| Producător | Sthor |
| Cod EAN | 5906083040429 |
Specificațiile și imaginile produsului Freza Sthor STH25405 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.