Caracteristici generale
| Tip | lambă |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Înălțime de lucru | 22 mm |
| Diametrul frezei | 30 mm |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
Specificațiile și imaginile produsului Freza Wolfcraft 3259000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.