Caracteristici generale
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | oțel |
| Lungime totală | 90 mm |
| Diametrul de lucru | 35 mm |
| Diametrul tijei | 10 mm |
| Tip freză | cilindric |
| Rotirea frezei | dreapta |
Alte informații
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083049231 |
Specificațiile și imaginile produsului Freza Yato YT-33011 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.