Caracteristici generale
| Putere | 580 W |
| Tipul de alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea bateriei | 18 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 30000 rot/min |
| Dimensiunea niplului | 6, 6.35 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Caracteristici | Fără baterie și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 197050005106, 2100001702687 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Makita DRT52Z sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.