Caracteristici generale
| Putere | 1650 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 22000 rot/min |
| Lucrul coșului mașinii | 60 mm |
| Dimensiunea niplului | 12 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
| Conectarea aspiratorului | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381752817, 088381752831 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Makita M3602 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.