Caracteristici generale
| Putere | 2100 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 9000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 23000 rot/min |
| Dimensiunea niplului | 12 mm |
| Greutate | 6.2 kg |
| Conectarea aspiratorului | da |
| Controlul vitezei | da |
| Case | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Makita RP2303FC08 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.