Caracteristici generale
| Tipul de alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 11000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 25000 rot/min |
| Lucrul coșului mașinii | 50 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm,
12 mm |
| Greutate | 3 kg |
| Conectarea aspiratorului | da |
| Case | da |
| Caracteristici | Fără baterie și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Metabo 601743840 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.