Caracteristici generale
| Putere | 1850 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 5000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 22000 rot/min |
| Cursul capului | 55 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm,
12 mm |
| Greutate | 6 kg |
| Pornire lină | da |
| Controlul vitezei | da |
| Caracteristici | accesorii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Ronix 7112 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.