Caracteristici generale
| Putere | 800 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 13000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 33000 rot/min |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Pornire lină | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.66 kg |
| Producător | Stark |
| Cod EAN | 4061349222566 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Stark ER-80A (250008000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.