Caracteristici generale
| Putere | 1700 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 11500 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 26000 rot/min |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Conectarea aspiratorului | da |
| Pornire lină | da |
| Controlul vitezei | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Start Pro |
| Cod EAN | 4820299684653 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Start Pro SPR-1700 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.