Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 23000 rot/min |
| Cursul capului | 60 mm |
| Dimensiunea niplului | 6-8-12 mm |
| Greutate | 6.25 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.26 kg |
| Producător | Status |
| Cod EAN | 8057288850928 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Status RH1800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.