Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 9000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 23000 rot/min |
| Cursul capului | 60 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm,
12 mm |
| Controlul vitezei | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6925582199437 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Total Tools TR111226 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.