Caracteristici generale
| Putere | 710 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 33000 rot/min |
| Cursul capului | 20 mm |
| Dimensiunea niplului | 6-8 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.33 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083072468 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Yato YT-82390 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.